DERTOUR

DERTOUR- bogata oferta, rzetelna niemiecka firma i konkurencyjne ceny. Nasze biuro podróży jest jednym z głównych przedstawicieli w mieście Bielsko-Biała.

Dertour zaliczany jest do największych organizatorów imprez turystycznych w Niemczech i Austrii. Jest przedsiębiorstwem koncernu Deutsches Reisebüro (założonego w 1917 r w Berlinie), który w całości należy do REWE Group. DERTOUR realizuje koncepcję wyjazdów modułowych, składających się z poszczególnych elementów – świadczeń, dopasowywanych do potrzeb klientów. W tej ofercie można znaleźć wszystko: podróże samochodem, samolotem lub koleją, hotele, domy lub mieszkania wakacyjne. Rejsy statkiem, programy wellness lub aktywny wypoczynek. Dzięki indywidualnemu doborowi usług turystycznych DERTOUR zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie - ułożony na życzenie Klienta.

Oferta DERTOUR: to ponad 30 katalogów na każdy sezon: podzielonych tematycznie lub regionalnie. To jednocześnie gwarancja spełnienia każdego wakacyjnego pomysłu w najciekawszych zakątkach świata: zarówno daleko jak i blisko domu.

Wyjazdy europejskie i specjalistyczne
DERTOUR proponuje wyjazdy do najpiękniejszych rejonów Europy. Oprócz tradycyjnych i lubianych destynacji na południu, jak: Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Francja i Grecja polecają inne ciekawe kierunki: Irlandię i Wielką Brytanię, Skandynawię (latem i zimą), kraje nadbałtyckie, Rosję i Ukrainę, z propozycjami wycieczek objazdowych i wynajmem samochodów a także wakacje w Polsce i innych rejonach Europy centralnej i wschodniej oraz do krajów alpejskich, z bogatym wyborem hoteli i apartamentów. Katalogi tematyczne: rejsy dalekomorskie i rzeczne, a dla aktywnych: specjalne programy tenisowe, rowerowe i wędrowne. Także amatorzy kite-surfingu, raftingu i wspinaczek górskich znajdą coś dla siebie. Osobne katalogi poświęcone zostały wyjazdom golfowym i welness.

Wyjazdy miejskie i eventy
Od wielu lat DERTOUR specjalizuje się w organizacji wyjazdów miejskich: zarówno do wielkich metropolii jak również do ciekawych małych miasteczek Europy. Można zarezerwować kartę miejską, zwiedzanie miasta, wydarzenia kulturalne: przedstawienia, musicale itp. Dla małych i dużych proponujemy zabawę w ponad 40 parkach rozrywki w Europie, a oddzielny katalog obejmuje ofertę wyjazdów do Disneyland Paris. Pod hasłem „live” znajdziecie Państwo oferty na imprezy sportowe na całym świecie: wyścigi Formuły 1, biegi maratońskie, zawody lekkoatletyczne, tenisowe, mecze piłkarskie itp. W sezonie letnim katalog „live“ proponuje znane wydarzenia kulturalne i zaprasza na otwarte europejskie sceny operowe i koncertowe.

DERTOUR Deluxe
Dertour jest także aktywny w segmencie podróży luksusowych: dwa katalogi z ofertami klasy premium: na Europę z północną Afryką oraz na dalekie kierunki. Zawierają one wyłącznie propozycje hoteli 5- i 6-gwiazdkowych, wyselekcjonowane ze względu na wyjątkowo atrakcyjne położenie, wyśmienitą kuchnię, zabiegi Spa & Welness i najwyższej jakości ofertę sportową, jak np. golf. Specjalne kryteria stosują przy wyborze kategorii zakwaterowania: od ekskluzywnych pokoi z najlepszą lokalizacją, aż po suity i wille. Komfortowe warunki zaczynają się już w momencie dojazdu z lotniska: w zależności od hotelu i miejscowości naszym Gościom proponują do wyboru transfery prywatnymi limuzynami, szybkimi łodziami motorowymi, a nawet helikopterami.

Inne propozycje
DERTOUR jest brokerem pośredniczącym w wynajmie samochodów wielu międzynarodowych i lokalnych firm w ponad 60 krajach świata, także z ofertą wakacyjnych camperów. Za pośrednictwem konsolidatora DERTOUR TicketFactory można wyszukać ciekawe propozycje przelotów według codziennie aktualizowanych taryf. Osobny dział DERCongress zajmuje się przygotowaniem i planowaniem branżowych wystaw, sympozjów konferencji i kongresów. Dertraffic jest największym oferentem przejazdów promowych w Europie i skupia wielu przewoźników promowych na ponad 200 trasach europejskich.

Zapraszamy do naszego biura podróży po ofertę DERTOUR.