Neckermann

 

 

Biuro Podróży Atlantis jest srebrnym agentem Neckermann, co oznacza, że jesteśmy niezawodnym partnerem.

 

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie - Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od jedenastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Kierując się hasłem: "Neckermann - na całym świecie w dobrych rękach", biuro podróży tworzy ofertę spełniającą najwyższe oczekiwania swych klientów.

 

Firma rozpoczęła działalność w 1997 r. wprowadzając na rynek 3 kierunki z wylotem z Warszawy. W bieżącym roku jest to aż 28 kierunków z możliwością wylotu z 9 miast w Polsce a także 14 krajów, które można odwiedzić podróżując własnym transportem. Dodatkowo można skorzystać z wylotów z wielu miast Niemiec oraz Austrii.

 

W letniej ofercie Neckermann'a dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, natomiast w zimowej oferta z dojazdem własnym obejmująca najatrakcyjniejsze regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru pełną paletę hoteli i apartamentów od średniej do komfortowej klasy.

Ofertę Neckermanna znajdziedzie Państwo w naszej wyszukiwarce