ITAKA

 

 Biuro Podróży ATLANTIS zostało partnerem prestiżowym firmy ITAKA, biura działającego w branży turystycznej już od 1989 roku a od  roku 2009  niekwestionowanego lidera tego rynku.

Pasja, która od zawsze była siłą napędową pracy tej firmy, sprawiła, że ITAKA nie tylko realizowała podstawowe cele biura podróży, ale również starała się kształtować nowe trendy. Jej sukcesem jest stworzenie i wieloletnie prowadzenie autorskich programów wycieczek objazdowych oraz wykreowanie nowych kierunków wczasowych obsługiwanych lotami czarterowymi. W ofercie ITAKI można obecnie znaleźć blisko 100 miejsc wypoczynku na całym świecie.

ITAKA jest wydawcą corocznych katalogów turystycznych: Lato i Zima. Od roku 2010 wraz z dwutygodnikiem GALA realizuje projekt „Podróże w stylu gwiazd”, promujący wypoczynek dla najbardziej wymagających klientów.

Systematycznie wdrażając do swojej pracy najnowsze technologie oraz stale podwyższając jakość obsługi klientów, biuro podróży ITAKA rozwija się prężnie, dając swoim klientom coraz więcej powodów do zadowolenia z jej usług.