Rainbow Tours

  

Rainbow Tours S. A. to firma, która powstała w 1990 roku.

Nasze biuro podróży jest liderem w sprzedaży ofert Rainbow Tours. Zaufał nam jeden z najlepszych touroperatorów.

Biuro organizuje wyjazdy na pięć kontynentów. Pierwsze oferty dotyczyły wycieczek objazdowych, aktualnie to wycieczki objazdowe autokarowe, lotnicze, objazd + wypoczynek oraz wypoczynek samolotem. Ciekawostką związaną z tym biurem podróży jest fakt, ze w 1992 roku, wydali pierwszy w Polsce katalog turystyczny. Oferta jest bardzo bogata i oprócz popularnych, wakacyjnych destynacji nad Morzem Śródziemnym, proponuje także cieszące się coraz większym zainteresowanie egzotyczne kierunki jak np. Indie, Sri Lanka czy Meksyk. W propozycjach Rainbow Tours znajdziemy także rzadko spotykane wyprawy do Ekwadoru, Wietnamu czy Etiopii. Figloklub- to wakacyjny klub w wybranych hotelach, gdzie najmłodsi mogą korzystać z różnorodnych zajęć, zabaw i konkursów przygotowanych dla nich przez polskich animatorów. Biuro współpracuje także z Fundacją Mam Marzenie, która umożliwia dzieciom podróżowanie po całym świecie.

Rainbow Tours to touroperator z wieloletnim doświadczeniem, od długiego czasu utrzymuje stabilną pozycję na rynku usług turystycznych. Od lat jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Formalnie firma jest spółka akcyjną i regularne raporty finansowe są gwarancją bezpieczeństwa dla klientów.

Wśród licznych nagród, które otrzymało biuro znalazło się się m.in.:

  • nagroda "Róża Kolumba" za katalog na Lato 2013 - Wypoczynek Świat, przyznawana już od 5 lat przez Wiadomości Turystyczne - dwutygodnik branży turystycznej w kategorii Najlepszy Katalog.
  • 2 miejsce w konkursie Touroperator Roku 2012 przyznawane przez Izbę Turystyki RP podczas Targów Tour Salon 2012 odbywających się w Poznaniu