TUI

Jesteśmy liderem sprzedaży ofert z marką TUI w Bielsku-Białej. Oferujemy pełną ofertę TUI zarówno z katalogów polskich i niemieckojęzycznych.

Od 22 lat pod marką TUI dba o Klientów na polskim rynku turystycznym. TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange.

Grupa World of TUI poprzez spółki własne i zależne zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. Koncern posiada zarówno marki touroperatorów, linii lotniczych, hoteli, jak i agencji turystyki przyjazdowej.

Podstawowym przesłaniem koncepcji "World of TUI" jest uzmysłowienie klientom, że koncern towarzyszy im na wszystkich etapach podróży – od momentu wizyty w biurze i wyboru oferty z katalogu, poprzez odprawę na lotnisku, przelot, aż do pobytu i opieki w miejscu wypoczynku.

Całą ideę wyraża również slogan „TUI to najpiękniejsze chwile roku”. To zarówno potwierdzenie, że wakacje to dla większości z nas najpiękniejsze dni roku, jak i obietnica dołożenia wszelkich starań, aby urlop spędzony z TUI spełnił wszelkie oczekiwania klientów.

Linie lotnicze należące do koncernu: TUIfly (Niemcy), Thomsonfly (Wielka Brytania), Corsairfly (Francja), Arkefly (Holandia)

Sieci hotelowe: Grecotel, Grupotel, Dorfhotel, Iberotel, Magic Life, RIU, Robinson Club, Anfi del Mar, Atlantica, Gran Resort Hotel, Nordhotel, Paladien